Committee on Foreign Affairs and Trade, and Defence (32nd Dáil)

The following Deputies and Senators were members of the Joint Committee on Foreign Affairs and Trade, and Defence of the 32nd Dáil.

Deputies

Fine Gael

Fianna Fáil

Sinn Féin

Independent

Fianna Fáil

Senators

Labour Party

Independent

Fine Gael

Fianna Fáil

Committee on Foreign Affairs and Trade, and Defence (32nd Dáil)

The following Deputies were members of the Select Committee on Foreign Affairs and Trade, and Defence of the 32nd Dáil.

Deputies

Fine Gael

Fianna Fáil

Sinn Féin

Independent

Fianna Fáil

Membership history

Mark Daly

Period:

21 Jul 2016 - 18 Dec 2018

Party:

Fianna Fáil

Darragh O'Brien

Period:

16 Jun 2016 - 17 Apr 2018

Party:

Fianna Fáil