Committee on the Implementation of the Good Friday Agreement

The following Deputies and Senators are members of the Joint Committee on the Implementation of the Good Friday Agreement of the 33rd Dáil and the 26th Seanad.

Deputies

Green Party

Fianna Fáil

Independent

Fine Gael

Fianna Fáil

Sinn Féin

Senators

Independent

Fianna Fáil

Fine Gael

Labour Party

Fine Gael

Independent

Sinn Féin

Membership history

Gerard P. Craughwell

Period:

2020-09-25 - 2020-12-09

Party:

Independent

Pádraig Mac Lochlainn

Period:

2020-09-21 - 2021-09-24

Party:

Sinn Féin